6511 Etsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 november 2019 -
4253 Etsning
Auguste Renoir, signerad i plåten, 11,5x7,5
Såld: 500 kr
Såldes den 13 november 2017 -
1061 Etsning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 23 oktober 2017
5783 Etsning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 23 mars 2009